Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yatak Test Ederek Tam 1500 Dolar Kazanıyor!

Ağır hayat şartlarından bunalanlar, mevcut işinden memnun olmayarak farklı yada ek iş arayanlar size oldukça eğlenceli bir önerim olacak. Hiç aklına gelmeyecek bir yöntemle para kazanmaya var mısınız? Bu yöntem oldukça kolay hatta dünyanın en kolay işi diyebilirim. Zira tek işiniz uyumak. Evet yanlış duymadınız tek işiniz uyumak. Bu işin adı yatak test etme.

Ülkemizde ve dünya çapında bir çok yatak markasının ve otellerin başvurduğu bu yöntemin amacı sadece yataklarının yeterince konforlu olup olmadığını anlamak. Bunun için halktan insanları tercih ederek yatakların üzerinde bir gün geçirmelerini istiyorlar. Üstelik bunun için üzerine para ödüyorlar.

Günümüzde çok duyulmayan bu işi yapan bir çok kişi bulunuyor. Üniversite öğrencisi olan 22 yaşındaki Roisin Madigan da bu kişilerden biri. Yatak üreticilerinin ürettikleri yataklarda ve otellerde lüks yataklarda uyuyarak bu yatakların konforlu olup olmadıklarını test ediyor. Üstelik bu iş için yatak başına tam 1500 dolar kazanıyor.

Dünyanın en kolay ve eğlenceli işini yapan Roisin Madigan, sabah 10.00 da başladığı mesaisini akşam 18.00’de tamamlıyor ve bu süre içerisinde vaktini lüks yatakların üzerinde geçiriyor. Yatakların rahatlığını, konforunu ve üzerinde nasıl bir uyku çekildiğini test ediyor, daha sonra deneyimlerini blogunda yazıyor.

Yatak Test Etme İşini Nasıl Yaparım?

Yatak test etme işi ilginizi çektiyse yazımızın altında yer alan yorum kısmına ad, soyad, yaşadığınız şehir gibi bilgilerinizi yazarak firmaların sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yatak üretici firmaları ile iletişime geçerek bu işi yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Ancak deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz bir blogunuz varsa şansınız çok daha yüksek diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Ciklet Çiğneyerek Para Kazanma Mesleği: GUMOLOG başlıklı makalemizde ciklet, evde ek iş ve sakız hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

İstiridye Mantarı Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır, Ne Kadar Para Kazanılır?

İstiridye Mantarı Yetiştiriciliği ile Para Kazanmak Çok Kolay

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için yeni bir iş fırsatı daha doğdu. Evde …

Bir yorum

  1. Eren Çakmak, İstanbul’da yaşıyorum. eren_199521@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

    Saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super