Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Ücretsiz Kokulu Taş Çekiliş Kampanyası Başladı

Kokulu Taş İşi yaparak para kazanmak ile ilgili yazımızı daha önce sizlere aktarmıştık. Bize söz konusu yazının yayınlanması için desteklerini sunan ABCKADIN şimdi de özel bir çekiliş kampanyası yaptığını açıkladı. Evde ek iş ilanları yanı sıra sitemizden bu çekilişe ilişkin tüm bilgileri edinebilirsiniz. Peki kokulu taş çekilişine katılmak için ne yapmak gerekiyor? Hemen anlatalım.

KOKULU TAŞ ÇEKİLİŞİ KATILIM ŞARTLARI

Abckadın’ın bugün başlattığı kokulu taş çekilişine katılmak çok kolay. İlk yapmanız gereken Abckadın Facebook sayfasını takip etmek. Ardından da çekiliş kampanyası ile ilgili konunun altına en az 5 arkadaşınızı etiketleyerek yorum yapmak. Diğer şartlar ise şöyle;

1- Abckadın Facebook sayfasını beğen => https://www.facebook.com/abckadin/
2- Abckadın Facebook sayfasını profilinde paylaş
3- Sayfadaki kampanya gönderisinin altına en az 5 arkadaşını etiketle
4- Instagram (hesabı olanlar) takip et => https://www.instagram.com/abckadin/
5- Twitter (hesabı olanlar) takip et => https://twitter.com/abckadincom

 

KOKULU TAŞ ÇEKİLİŞİNDE VERİLECEK ÖDÜL

Özellikle mutfağını renklendirmek isteyen ev hanımları için yapılacak olan kokulu taş çekilişinde kazanan 1 kişiye aşağıdaki fotoğrafta göreceğiniz harika bir mutfak panosu hediye edilecektir. (Verilecek olan pano kişiye özel tasarlanacak olup görseldeki çalışma sadece bir örnektir) Çekilişi kazanan kişinin ismi ise yine Abckadın sayfasından ilan edilecektir. Ayrıca kargo masrafı da Abckadın tarafından karşılanacaktır.

Ücretsiz kokulu taş mutfak panosu çekilişine katılmak için acele edin!

ÇEKİLİŞE KATILIM TARİHLERİ

50 TL değerindeki kokulu taş mutfak panosu çekilişine katılım bugün itibariyle başladı. Kampanyaya dahil olmak için son tarih ise 15 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 23.59’dur. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecek olup kokulu taş çekilişi 18 Şubat 2017 Cumartesi günü internet ortamında yapılacaktır.

Son olarak eğer siz de bu evde ek işi yapmak ve kokulu taş işi yaparak para kazanmak istiyorsanız konuyla ilgili yazımızı mutlaka okumalısınız.

Bir önceki yazımız olan İngilizce Çeviri Yaparak Para Kazanmak İster Misiniz? başlıklı makalemizde çeviri, ingilizce ve para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Evde şeker yaparak para kazanmak

Ev Yapımı Şekerleme Satışı Yaparak Para Kazanmak

Evde şekerleme yapıp satarak para kazanmak, kendi işini kurmak isteyenler için harika bir ek iş …

2 yorumlar

  1. Bende kokulu tas yapmak istiyorum elim hızlıdır zamanında teslim ederim cevap

  2. AYFER YILDIRIM

    Merhaba ben bu isi yapabilirim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super