Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Twitter’dan Nasıl Para Kazanabilirim?

Merhaba değerli okuyucularım. Bu gün sizlere para kazanmanın belki de hiç duymadığınız bir yönteminden bahsetmek istiyorum. Twitter hesabı ile para kazanma. Şimdi diyeceksiniz ki “bir çok insanın paylaşımlar yaptığı bir sosyal medya hesabı ile nasıl para kazanabilirim?” bu yazımızda sizleri bilgilendirerek kafanızda oluşacak soru işaretlerini gidermeye çalışacağım. Evde Twitter hesabı açarak para kazanmanız mümkün.

Twitter hesabından para kazanma için tek yapmanız gereken bir veya birden fazla twitter hesabı açmak. Ayrıca bu hesaplara insanların ilgisine çekebilecek bir isim koymalı ve yine insanların ilgisini çekebilecek paylaşımlar yapmalısınız. Bu paylaşımlar komik olabilir, karikatür olabilir, özlü sözler olabilir. Daha sonra bir çok kişiyi takip etmeye başlamalı ve takibe takip yapmalısınız. Yani sizi takip eden kişileri mutlaka takip etmeli ve kendi takipçi sayınızı arttırmalısınız. Ayrıca takibe takip yaptığınızı tweet atarak insanlara duyurmalısınız. Böylece takipçi sayınız hızla artacaktır. Bununla birlikte twitter hesaplarının takipçi sayısını arttırmanın bir çok yöntemi var.

Bu yöntemler arasında ‘Takipçi sayısını arttırmak için kullanılan uygulamalar’ ve ‘Takipçi satın alma’ bulunuyor. Yani 5 TL ve 10 TL gibi rakamlara binlece takipçi satın alabilirsiniz. Bu şekilde bir kaç twitter hesabı yöneterek 50 bin veya 60 bin takipçiye sahip twitter hesaplarına sahip olabilirsiniz.

Twitter’dan para kazanma yolları: Takipçi sayınızı arttırın

Şimdi diyeceksiniz ki “bu hesaplar bana nasıl para getirecek?” bu aslında işin en kolay kısmı. Sizin zaten 50-60 bin takipçisi olan bir twitter hesabınız olduğunda takipçi sayısı fazla olan hesaba ihtiyacı olan kişiler, bu hesabı satın almak için sizinle iletişime geçecektir.

50-60 bin takipçisi olan bir twitter hesabının 1000 TL civarında bir rakama kolaylıkla satabilirsiniz. Bu şekilde 5 adet twitter hesabına sahip olduğunuzu düşünürsek, bu hesapların satışından elde edeceğiniz rakam 5000 TL. Oturduğunuz yerden 5000 TL para kazanmış olacaksınız.

Eminim ki bilmeyenleriniz merak ediyorsunuz, 50-60 bin takipçisi olan sayfaları satın alan adamlar bu sayfaları ne yapacak diye, onu da anlatayım ki kafanızda soru işareti kalmasın.

Günümüzde bir çok firma ürünlerinin pazarlaması için daha geniş kitlelere ulaşmaya çalışıyorlar. Bunun da en kolay ve en ucuz yöntemi twitter gibi sosyal mecraları kullanmaktan geçiyor. Yani bu da demek oluyor ki; ürününün pazarlamasını ve duyurusunu yapmak isteyen her firmanın en az 50-60 bin takipçisi olan bir twitter hesabına ihtiyacı var.

Sosyal medya ile ilgiliyseniz Twitter’dan para kazanma yolları ile ek gelir elde etmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Eve Takı Boncuk İşi Veren Firmalar - Ek İş İlanları başlıklı makalemizde ankara, denizli ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Evde şeker yaparak para kazanmak

Ev Yapımı Şekerleme Satışı Yaparak Para Kazanmak

Evde şekerleme yapıp satarak para kazanmak, kendi işini kurmak isteyenler için harika bir ek iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super