Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Kendi işinizi kurarak para kazanın

Para Kazanmak için Kendi İşinizi Kurmaya Çalışın

Kendi işimi kurmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum? En çok para kazandıran iş fikirleri neler? İş kurmak için ne yapmalıyım? diyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Bilindiği üzere Türkiye giderek daha girişimci bir ülke oluyor. Rakamlar ülkemizin 6 yıl öncesine oranla çok daha fazla ilerlemiş olduğunu açıkça göstermektedir. Bunun yanında işsizlik oranı da hızla düşmektedir. İnsanlar artık daha rahat iş bulabilmektedirler. Ancak şu bir gerçek ki hiç birimiz başkasının işinde çalışmak istemiyoruz. Bunun bazı nedenleri vardır.

Eğer ”kötü bir patrona” denk gelirsek gerçekten hayatımız çok zorlaşacaktır. En basitinden patronun evde morali bozulur gelir iş yerine acısını personelden çıkarmaya çalışır. Keza müdürde aynı şekilde öyledir. Hatta patrondan daha beterdir diyebiliriz.

O halde bizde neden kendi işimizi kurmak için çalışmalar yapmayalım ki? Biraz sermaye kazanıp kendi işimizi yapabiliriz. Bu o kadar da zor bir şey değildir. Dünyada bunun sayısız örnekleri vardır.

Balon şişirip satarak para kazanmak

BALON İŞİ İLE PARA KAZANAN ARKADAŞIM

Mesela bir arkadaşım önceleri sıradan bir toptancı işindeydi. Daha sonra iflas etti. Düşmüştü bir kere yapacak bir şeyim kalmadı demedi. Azimle ona para kazandıracak iş fikirleri bulmaya çalıştı. Ve sonunda balonları şişirerek satmayı düşündü. Bu ona tahmin ettiğinden daha çok para kazandırmaya başladı. Daha sonra balon satarak biriktirdiği sermayeyle çorap işine girmeyi düşündü ve bu sektörde son derece başarılı oldu. Onun malları dünyanın dört bir yanında satılmaya başladı.

Sizde karamsar olmayın. Girişken olun size para kazandıracak İş fikirleri bulmaya çalışın ve bulduktan sonra bunları hayata geçirin. Elbette bunun bir riski vardır. Ama yaşadığımız gezegende riski olmayan bir şey var mı? Bu riski alma cesaretini gösterin. En fazla ne kaybedebilirsiniz ki. Sizde kendinize iş fikirleri bulabilirsiniz. Nasıl bulacağız ki Bize para kazandıran iş fikirlerini demeyin. Araştırın. Ailenize, Arkadaşlarınıza tüm sevdiklerinize bu konuda danışın size yardımcı olacaklardır.

Eğer kendinize uygun bir iş fikri bulamıyorsanız, sitemizdeki evde ek iş ilanları, ek iş imkanları, girişimcilik yazıları ve diğer ek iş fırsatlarına dair hazırladığımız yazıları okuyarak, farklı fikirler bulabilirsiniz.

Konunun altındaki yorum yerine isim, Mail adresi ve yaşadığınız şehiri yazarak para kazandıracak işler veren firmaların size ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Yüksek Maaş Alan Meslekler Yıllık Maaşları Kaç Para? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Acil Para Kazanma Yolları Bu Ürünleri Satın Kazanın!

Acil para kazanmak için ne yapmalıyım? diye kara kara düşünmeyi bırakın. Biraz ekstra kazanç sağlamak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super