Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

İnternetten Para Kazanmak İsteyenlere Önemli Tavsiyeler

Neden internetten para kazanamıyorum diyenlerdenseniz, öncelikle bunun sebeplerini bilmenizde fayda var. Bu yazımda sizlere tüm internetten para kazanma yöntemleri girişimi yaptığınız halde neden para kazanamadığınızı anlamanıza yardımcı olmaya çalışacağım.

İnternetten Neden Para Kazanamıyoruz

İnternetten para kazanma eğiliminde olan bütün insanlar bir şekilde bu camia ile haşır neşir oluyorlar. Sebep ise gayet basit, ya işini yaptıkları kimseler tarafından hak ettikleri karşılığı bulamıyorlar, ya da beden gücüyle bir yerlere varılamayacağının çoktan farkına vardılar. Ama üzülerek söylemekte fayda var ki internet üzerinden alternatif kazanç sağlama girişiminde bulunan bunca insanın yüzde 90’ı büyük bir hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalıyorlar.

Bunun sebeplerini şu şekilde açıklamakta fayda var;

1- İnternet üzerinden yapılan online işleri bir meslek gibi algılamaktan çok kısa vadede ve alternatif bir ek iş olarak algılanması,

2- İnternet üzerinden belli bir ek gelir elde edebilmek için, her meslekte olduğu gibi, işinizi kabullenmek, işiniz doğrultusunda bir düzen ve bir sistem oluşturmak zorundasınızdır.

3-İnternet üzerinden yapılacak profesyonel işlerde bir internet sitesi kurmak profesyonelliğin başlangıcıdır. Ama sabır ve deneyim ister.

4- Bir internet sitesini kurmanın zor bir durum olduğu düşüncesi, insanları bu işten caydıran birinci sebepse, kesinlikle ikinci sebepte hemen para kazanılacağı düşüncesidir. Zira emek olmadan bu işte de ekmek olmuyor.

5- Profesyonel açıdan internetten para kazanmak belli bir düzey bilgi birikimi gerektirir. Ama insanlar bunu elde edebilmenin pahalı olduğunu düşünürler. Kazanabilecekleri karşısında hiç doğru bir düşünce değildir.

6- İnternetten para kazanmanın günde iki saat çaba ile gerçekleşecek bir iş olduğu düşüncesidir. Sistem oturuncaya kadar tam zamanlı çalışmak zorunludur bu işte de. İki saat çalışma, sistem oturduktan sonrası için geçerlidir.

7- İnternetten para kazanma denildiği zaman, buna niyet eden insanların konu hakkında, konu ile ilgisi olmayan farklı insanların düşüncelerini dikkate almaları. Hal bu ki iş ehlinden öğrenilir ve bu işten kazanılan parayı ancak kazananlar bilir.

8- Yanlış kazanç eğitimleri yıkımın başlangıcıdır, eğer online eğitimler vasıtasıyla bu işi öğrenerek kazanç elde etmeyi düşünüyorsanız, seçeceğiniz yada seçtiğiniz kazanç eğitim setlerinin en çok güncelliği ön planda olmalıdır ve aynı zamanda da güncellik, eğitim yazarının konu hakkında ki samimiyetinin de göstergesidir bir bakıma. Çünkü internet alemi esnektir neyin ne zaman değişeceği ve hangi sistemin ne zaman güncelleneceği belli olmuyor, ama aldığınız eğitimler, güncellemelerle bunları takip etmiyorsa sonu sizin için yıkım olacaktır.

İnternetten para kazanma hedefine ulaşmak için önce inanmak gerek!

İnanırsan, Başarırsın!

Değerli arkadaşlarım, söylediğim gibi internet üzerinden para kazanmak için belli bir bilgi birikimine ve düzenli bir çalışma sistemine ihtiyacınız olacak. Eğer başarılı olamıyorsanız yeteri kadar kendinize güvenmiyor ve başarılı olacağınıza inanmıyorsunuz demektir. Dünyadaki en önemli kişinin siz olduğunuzu ve kendinize inanmanız gerektiğini Unutmayın! İnanmak başarmanın yarısıdır.

İnternet girişimi konusunda ne kadar çok çalışırsanız ve elinizden gelenin en iyisini ne kadar çok yaparsanız o kadar başarılı olacağınızdan şüphe duymamalısınız. Çünkü öyle olmasaydı ben de internet işlerinden para kazanamazdım. Bilgisayar, internet, web siteleri, bloglar ve hatta içerik editörlüğü konusunda zerre bir bilgim yokken, şu an bu sitede tüm yazılanları okuyabiliyorsanız ben bu işte başarılı oldum demektir. Eğer ben başardıysam sizin de başarılı olacağınıza eminim.

Haydi şimdi kendinize gelin ve benim bu işlere başlarken yaptığım gibi evde editörlük yaparak para kazanma yollarını araştırarak işe koyulun. Sonra da deneyimlerinizi, elde ettiklerinizi ve başarılarınızı aşağıdaki yorum alanına yazarak benimle paylaşın.

Bir önceki yazımız olan Büyükanne Maaşı Başvuru Sonuç Sorgulama Sayfası (Torun Maaşı Sonuçları) başlıklı makalemizde büyükanne maaşı, büyükanne maaşı sonuç sorgulama ve torun maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Blog Açarak Ek Gelir Elde Etmek Çok Kolay

Blog Yazarak Para Kazanmak için Yapmanız Gerekenler

Herhangi bir konu hakkında insanlara bilgi verebilecek kadar tecrübeniz olduğunu düşünüyorsanız, kendi blogunuzu açarak yüksek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super