Çarşamba , Ocak 2 2019
SPONSORLU BAĞLANTILAR

İngilizce Çeviri Yaparak Para Kazanmak İster Misiniz?

Evde İngilizce çeviri yaparak para kazanmak isteyenler için harika önerilerimiz var. İngilizce’yi ana diliniz gibi konuşabiliyorsunuz ama bunu nasıl kazanca çevireceğinizi bilmiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Çevirmenlik yaparak öğrenciler eğitim giderlerini, ev hanımları ev masraflarını, çalışacak iş bulamayanlar ise geçimlerini sağlayacak ciddi ek kazanç elde edebiliyorlar. Peki İngilizce çeviri yaparak nasıl para kazanırım?

Bilindiği üzere Türkiye’de çevirmenlik pek popüler değil. Büyük şirketler, devlet kurumları ya da tercümana ihtiyaç duyan kişiler bu işi yapan yeminli tercümanlar ile çalışıyorlar. Öte yandan internet üzerinde metin çevirisi yaptırmak isteyen kişilerin sayısı hiç de az değil. İşte tam bu noktada siz devreye giriyorsunuz. İngilizce’nizi konuşturarak online ortamda ihtiyaç duyulan bu açığı kapatmak sizin elinizde. Eğer ileri derecede İngilizce konuşabiliyorsanız bu işi de fevkalade yapabilirsiniz. Yeteneğinizi en iyi şekilde değerlendirip bunu para kazanmak için kullanabilirsiniz.

Şimdi gelelim İngilizce tercümanlığı (çevirmenlik) yaparak para kazanma yollarına! Öncelikle internetten İngilizce çeviri yaparak nasıl para kazanılır? bundan bahsedelim.

İNTERNETTEN İNGİLİZCE ÇEVİRİ YAPARAK PARA KAZANMA

Profesyonel çeviri yapabiliyor ve bunu paraya dönüştürmenin yolunu arıyorsanız, size önerebileceğimiz ilk yöntem ücretsiz üye olduktan sonra çeviri hizmeti almak isteyenlere hizmet veren  www.onehourtranslation.com isimli internet sitesidir. Bu siteye üye olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Öte yandan hangi yabancı dili bildiğinizin de bir önemi yok. Dünya çapında hizmet veren sitede her dilden çeviri yaptırmak isteyen müşteri bulmak çok kolay. Müşteriler siteye kayıt olduktan sonra çeviri yaptırmak istedikleri dokümanı yüklüyor ve bu doküman çevirecek kişilere ulaştırılıyor. Burada önemli olan çeviriyi en hızlı şekilde tamamlamak. Yani hızlı iş yapan para kazanabiliyor. Bu şekilde çalışıldığı takdirde siteye gelen dokümanların daha fazlası her gün size gönderilecek. Yani ne kadar çok çeviri yaparsanız her gün o kadar çok iş alabilirsiniz.


İnternetten çeviri yaparak para kazanmak için bu videoyu mutlaka izleyin
 

İNGİLİZCE ÇEVİRİ İŞİ KAÇ PARA KAZANDIRIR?

Site üzerinden gönderilen belgelerin çeviri ücreti kelime bazında belirleniyor. Kelime başına ortalama 0.20 ila 2 dolar arasında ödeme yapılıyor. Örneğin kelime başına 0.50 dolar ödeme yapılacağını ve 500 kelimelik bir çeviri işinin geldiğini varsaydığımızda alınacak olan ücretin 250 dolar olacağını söyleyebiliriz.

EVDE İNGİLİZCE ÇEVİRİ YAPARAK PARA KAZANMAK

Çeviri yaparak para kazanmak için bir diğer yöntem ise evde ingilizce çeviri yaparak para kazanma işidir. Önceden çeviri işleri için tercüme ofisleri vardı ancak teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu ofislere olan ihtiyaç azaldı. Artık insanlar müşterilerine çeviri hizmeti vererek para kazanmak için e-posta üzerinden iletişim kuruyorlar. Böylece ofis açmak yerine evde çeviri yaparak para kazanmak mümkün oluyor. İngilizce çeviri yaparak para kazanmak için sadece bu dili bilmek yetmez, bunun yanında yeterli ve dil bilgisine uygun Türkçe bilgisi de gerekir. Ayrıca bu işi yaparak hem yabancı dilinizi geliştirme hem de daha yetkin konuşma kabiliyetine de sahip olabilirsiniz.

Bu evde ek iş imkanı ile kaç lira kazanabilirim diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Bunun cevabını vermek aslında zor. Zira alacağınız ücret çeviri karşılığında olacak ve size çeviri yapmak için iletilen makalenin zorluğuna bağlı olarak değişecektir. Çeviri yaparak para kazanma ilk başlarda az bir gelir getirse de zamanla müşterileriniz arttıkça daha para kazanma imkanı bulacaksınız. Hele ki bu işte uzman bir kişi konumuna gelirseniz işte o zaman kurumsal firmalar ile anlaşarak ya da o firmalarda çalışmaya başlayarak kazanacağınız paranın hesabını biz değil siz bile yapamazsınız. Elbette İngilizce konuşma seviyenizi bazı sınavlara katılarak belgelemeniz şart.

Ceviripazari.com sitesinde İngilizce çeviri ilanı vererek para kazanmak için bir adım atabilirsiniz.

İNGİLİZCE ÇEVİRİ YAPARAK PARA KAZANMAK İÇİN NEREDEN İŞ BULURUM?

Evde para kazanma yolları denince ilk akla gelen bu evde ek iş imkanı, genel olarak serbest çalışacak kişileri arayan ilan sitelerindeki ek gelir fırsatları bölümlerinde bulunabiliyor. Ülkemizde bu yönde hizmet sağlayan ceviripazari.com isimli internet sitesi de bunlardan sadece birisi. Bu siteye girerek çevirmenlik işinden para kazanmak istediğiniz bildiren bir ilan yayınlayabilir ve site üzerinde listelenen İngilizce çeviri iş ilanı seçeneklerinden birisine başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bionluk.com sitesinde de tek sayfalık veya basit İngilizce çeviri işi verenler ile irtibat kurabilirsiniz.

Evde ek iş imkanı dendiğinde genel olarak ifade edilen ingilizce çeviri yaparak para kazanma işinden az para kazanıldığıdır. Bu düşünce kesinlikle doğru değildir. Bu evde çeviri yaparak para kazanma işi sayesinde iyi bir müşteri kitlesi yakalandığı takdirde kesinlikle ciddi ek gelir ve para kazanabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Halat İpi İle Kapı Süsü Yaparak Para Kazan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

Denizli ve Çorum Leblebi Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Leblebi Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde leblebi paketleme işi, kuruyemiş sektöründeki evde ek iş imkanı sunan para kazanma yollarından birisidir. …

3 yorumlar

  1. AYFER YILDIRIM

    Merhaba ben bu isi yapabilirim.

  2. AYFER YILDIRIM

    Merhaba ben bu isi yapmak istiyorum iletisim kurarsaniz sevinirim..

  3. İngilizce öğretmeniyim Ingilizce-Türkçe, Türkçe-ingilizce çeviri yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super