Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Salça Yaparak Ek Gelir Elde Edebilirsiniz

Evde salça yapımı ile para kazanmak ister misiniz? Tüm kadınların kış hazırlıklarının başında gelen salça, temel gıda olmanın yanı sıra artık kadınlar için bir kazanç kapısı haline geldi. Özellikle beslenme alışkanlıklarının değişmesi ve organik beslenmenin ne kadar önemli olduğunun artık herkesçe bilinmesi ile kadınlar salçalarını evde kendileri yapıyor, yapamayanlar ise satın alıyor.

Artan organik gıda talebi ile birlikte ev yapımı salça işi kesinlikle en kazançlı yöntemlerden biri diyebilirim. Tek yapmanız gereken zaten her kış başında yapmış olduğunuz salça hazırlığınızı malzemeleri arttırarak 2 veya 3 katına çıkarmak. Elbette ki maliyet hesaplarını da çok iyi yapmanızda fayda var. Zira salçanın malzemelerini kaça aldınız, bu malzemelerden kaç kilo salça çıktı ve bu salçanın kilosunu kaça satarsanız maliyeti çıkardıktan sonra kar elde edersiniz? Bu hesaplamaları yaparak salçayı kaça satacağınızı kolayca bulabilirsiniz. Hatta benim aklım hesaba ermez diyorsanız eşinizden, okuyan çocuğunuzdan veya güvendiğiniz bir yakınınızdan hesap konusunda destek almanızda fayda var.

Evde Salça Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Özellikle ev hanımlarının sorumluluklarını ihmal etmeden evde ek iş yaparak para kazanmaları için en ideal yöntem olan evde salça yapma işini dilerseniz tüm malzemelerini kendiniz alarak bir firmaya bağlı kalmadan kendiniz yapabilirsiniz. Hatta günümüzde oldukça yaygın olan süslü kavanozlardan edinebilir, bu kavanozları pötikare kumaş ve kurdele detayları ile süsleyerek çok daha albenili bir hale getirebilirsiniz.

Ayrıca sizin seçeceğiniz bir isimle Facebook sayfası ve Instagram hesabı açarak yaptığınız organik salçaların reklamını yapabilir ve bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Hatta bulunduğunuz şehirden farklı şehirlerden dahi müşteri bulmanız mümkün. Ayrıca siparişlerinizi yine bu hesaplardan yönetebilirsiniz.

Eğer sizde evde ek iş olarak salça işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne talebinizi bırakabilirsiniz. Böylelikle eve salça yapma işi veren firmalar sizinle kolayca iletişim kurabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kürdan Doldurma İşi İle Para Kazanmak Çok Kolay başlıklı makalemizde denizli, evde ek iş ve firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Evde şeker yaparak para kazanmak

Ev Yapımı Şekerleme Satışı Yaparak Para Kazanmak

Evde şekerleme yapıp satarak para kazanmak, kendi işini kurmak isteyenler için harika bir ek iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super