Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Papatya Keseleme İşi İle Ek Gelir Elde Edin

Kış aylarında bir çoğumuzun evinden bitki çayları eksik olmaz. Genç kızların saç rengini açmak için kullandıkları en doğal yöntem olan papatyanın özellikle karın ağrılarına iyi geldiğini hepimiz biliriz. Ağrılarımızı gideren papatyaları paketleyerek bütçenizde oluşan ağrıları da giderebilirsiniz.

Okulların açılması ve kış mevsiminde artan ısınma masrafı ile birlikte giderler 2-3 katına çıkabiliyor. Hal böyle olunca eşine destek olmaya çalışan ev hanımları da yapabilecekleri evden ek iş imkanlarını aramaktalar. Evde papatya keseleme de bu imkanların en kolay ve kazançlı olanlarından biri. Dilerseniz sizde evde papatya keseleme işi ile para kazanabilir, aile bütçesini rahatlatabilirsiniz.

Evde Papatya Keseleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım?

Evde papatya keseleme işine dair sizi bilgilendirmek adına yazdığımız bu yazımızın sonunda bulunan yorum kısmına; yaşadığınız şehri, adınızı ve mail adresinizi yazarak bu firmaların sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca yine yazımızın altında yer alan bir çok farklı sektöre ait evde ek iş imkanı sunan diğer firmaların ilanlarına göz atarak sizin için en uygun ve en kazançlı olan işi bulabilirsiniz.

Yorum kısmına yazacağınız bilgiler ile evde papatya keseleme işi veren firmalar sizinle iletişime geçiyor. Anlaşma sağlandığında bu iş için gerekli olan kuru papatya, kese gibi gerekli olan malzemeleri temin ediyor ve işin nasıl yapılacağına dair kısa bir bilgilendirme yapıyor. Genellikle firmalar bir gün içerisinde ne kadar paketleme istediklerini bildirirler. Siz de bu isteği zamanında yerine getirdiğiniz takdirde düzenli olarak firma ile çalışma şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca işi teslim ettiğinizde paranızı nakit olarak alıyorsunuz.

Acil paraya ihtiyacı olan ev hanımlarının yanı sıra mevcut işinden memnun olmayan veya öğrenimine devam eden öğrenciler de bu imkandan faydalanarak para kazanabiliyorlar. Bu sayede öğrenciler ailelerine yük olmadan tüm öğrenim masraflarını karşılayabiliyor.

Bunun yanı sıra boş vakitlerini değerlendirmek isteyen hanımlar için de evde papatya keseleme işi mükemmel bir iş diyebilirim. Hem kolay hem de zevkli olan bu iş ile boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirebilirsiniz.

Ayda 1000-1500 TL para kazanma şansı veren evde papatya keseleme işi ile 2-3 kişiden oluşan ekibini kurarak daha fazla kazanabilirsiniz.

evde-ekis-papatya-keseleme-1

Eğer sizde evde ek iş olarak papatya keseleme işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne talebinizi bırakabilirsiniz. Böylelikle eve papatya keseleme işi veren firmalar sizinle kolayca iletişim kurabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Tütsü Paketleme İşi Kazandırıyor başlıklı makalemizde ek gelir, evde ekiş ve evde tütsü paketleme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Evde şeker yaparak para kazanmak

Ev Yapımı Şekerleme Satışı Yaparak Para Kazanmak

Evde şekerleme yapıp satarak para kazanmak, kendi işini kurmak isteyenler için harika bir ek iş …

2 yorumlar

  1. Mrhabalar hatay payasta oturuyorm. Bu işi yapmak istiyorm lutfen yardmci olurmusunuz..

  2. Merhaba istanbul beşiktaş ta oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super