Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Naftalin Paketleme İşi Fırsatını Kaçırma

Günümüzde üniversite mezunu olup da atanamayan veya mevcut işinden memnun olmayarak ek iş arayan kişilerin yanı sıra ev hanımları da ağır hayat şartları nedeniyle evde ek iş aramaktalar. Evde ek iş için bir çok seçenek sunulmaktadır. Evde naftalin paketleme işi de bu seçeneklerden biri.

Özellikle ev hanımlarının çocuklarını ve diğer sorumluluklarını ihmal etmeden yapabilecekleri en rahat işlerden bir olan evde naftalin paketleme işi ile evinizin rahatlığında para kazanabilirsiniz. Peki bu işi nasıl bulurum veya nasıl yaparım diyorsanız, sorunuzun cevabı yazımızın devamında.

Evde Naftalin Paketleme İşini Nasıl Yaparım?

Yazımızın altında bulunan yorum kısmına adınızı, yaşadığınız şehri, mail adresinizi ve deneyimlerinizi kısaca yazarak evde naftalin paketleme işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu aşamayı geçtikten sonra firma ile anlaştığınız takdirde ilgili firma gerekli olan tüm materyalleri size gönderecektir. Ayrıca paketlemenin detayları ve püf noktaları hakkında sizleri bilgilendirecektir.

Tek yapmanız gereken firmanın istediği ölçülerde paketlemeleri muntazam bir şekilde yapmak.

Bilindiği gibi naftalin; evlerde sıklıkla kullanılan kötü koku ve haşeratları uzaklaştırmak için kullanılan bir tür ilaçtır. Eskiden toz halinde bulunan naftalin şimdilerde küçük drajeler halinde bulunmaktadır. Bu sebeple paketlemesi çok daha kolaydır. Bu şekilde ayda 1000 – 1500 TL para kazanabilir, aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Hatta dilerseniz çevrenizde bulunan arkadaş veya komşularınızdan oluşan 3-4 kişilik bir ekip kurarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Evde boş zamanım çok oluyor ancak dışarıda çalışamıyorum, çocuklarım var, bakmakla yükümlü olduğum aile büyüklerim var diyorsanız, evde naftalin paketleme işini kesinlikle öneririm.

Eğer sizde evde ek iş olarak naftalin paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne talebinizi bırakabilirsiniz. Böylelikle eve naftalin paketleme işi veren firmalar sizinle kolayca iletişim kurabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Salça Yaparak Ek Gelir Elde Edebilirsiniz başlıklı makalemizde evde ek iş, evde salça yaparak para kazanma ve evde salça yapıp satmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Evde şeker yaparak para kazanmak

Ev Yapımı Şekerleme Satışı Yaparak Para Kazanmak

Evde şekerleme yapıp satarak para kazanmak, kendi işini kurmak isteyenler için harika bir ek iş …

4 yorumlar

  1. Merhaba,
    Balıkesir/Edremit’te ikamet etmekteyim. Evde naftalin paketleme işini büyük bir titizlikle ve zamanında sorunsuzca kargolayarak bu işi yapabilirim. 3 kişilik ekibim var ve işe çok ihtiyacım var. Tüm vaktimi evde geçirdiğim ve çocuğum da olmadığı için bu işe yoğun konsantre olabileceğimi düşünüyorum. İlgilenir geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.
    İyi günler dilerim.

  2. Merhaba evde naftalin paketleme işi yapmak istiyorum istanbul gaziosmanpasa da ikamet ediyorum..

  3. Ankara dikmende oturuyorum evde naftalin paketleme yapabilirim

  4. MERHABA BEN ANKARA ETLİK AYVALIDA OTURUYORUM. EK İŞ ARIYORUN BU İŞ İÇİN TALİBİM, SAYGILAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super