Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Magnet Yaparak Para Kazanmanın Yolları

Bilindiği üzere herkesin evinde buzdolabının üzerinde bulunan mıknatıslı magnetler firmalartarafından reklamlarını yapmak adına kullandıkları objelerden biri. Ancak artık günümüzde magnetler bir süs ve dekorasyon objesi olarak da yaygın olarak kullanılmaktadır. Hatta artık nikah şekerleri ve doğum günü süsleri de yaygın olarak magnet şeklinde yapılmaktadır. Bunun amacı ise kalıcı olması ve hatıra olarak kolay saklanabilmesidir. Gündelik hayatımızda bu denli çok kullanım alanına sahip olan magnetler, elbette evde ek iş sektöründe de önemli bir yere sahip. Siz de Evde Magnet Yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde Magnet Yaparak Nasıl Para Kazanabilirim?

Evde magnet yaparken öncelikle gerekli olan malzemelerinizi temin etmelisiniz. Bu malzemeler arasında kullanabileceğiniz; rengarenk boyalar, rengarenk tüller, kurdeleler, farklı farklı düğmeler, renkli ipler gibi bir çok ürün bulunmaktadır. Elbette magnetin olmazsa olmazı mıknatıs kesinlikle olmalıdır.

Malzemeleri edindikten sonra kendinize bir konsept belirleyerek çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hatta doğum günü, nikah ve çeşitli kutlama organizasyonları için magnetler hazırlayarak işinizi geliştirebilirsiniz.

İşte Yapabileceğiniz magnet örnekleri:

Evde yapmış olduğunuz magnetleri Facebook sayfası ve Instagram hesabı açarak paylaşabilir ve bu sayede daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Bu şekilde ücretsiz olarak reklamınızı yapabileceğiniz gibi aynı zamanda siparişlerinizi de kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Ayrıca çevrenizde bulunan tuhafiye ve çeşitli ev dekorasyon aksesuarları satan mağazalara da numune götürerek satış yapma şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra doğum günü, nikah, düğün gibi çeşitli organizasyonları yapan firmalar ile iletişime geçerek fason çalışabilirsiniz. Organizasyon firmaları, düzenledikleri bir çok organizasyonda genel olarak magnet kullanmaktadır. Kullanılan bu magnetlerin yapımında fason olarak evlerinde çalışan hanımlardan faydalanılmaktadır. Bu sebeple iş ve müşteri bulma olasılığınız çok daha yüksek diyebilirim.

Evde Magnet Yapımı İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım?

Evde Magnet Yapımı ile ilgileniyorsanız, yazımızın altında bulunan yorum kısmına adınızı, yaşadığınız şehri ve mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Bu sayede bu işi veren firmalar ve organizasyon şirketleri sizinle iletişime geçecektir. Ayrıca firmalar genellikle gerekli olan malzemeleri temin etmektedir. Ayrıca ne tür bir magnet istediğini de anlatır ve hatta bir kaç numune bırakırlar. Size düşen bu malzemeleri kullanarak mükemmel magnetler yapmak ve en önemlisi de işi firmanın istediği süre içerisinde tamamlayarak teslim etmek. İşi teslim ettiğinizde karşılığı olan ücreti nakit olarak teslim alabilirsiniz.

Evde Yapabileceğim Paketleme İşini Nasıl Bulurum?

Bunun için sitemizde yer alan farklı firmaların evde ek iş ilanlarını incelemenizi öneririm. Zira sitemiz üzerinde bir çok farklı iş sahasında evde ek iş imkanı sunan firmaların ilanları bulunmaktadır. Bu ilanları inceleyerek kendiniz için en uygun işi bulabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer sizde evde ek iş olarak magnet işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne talebinizi bırakabilirsiniz. Böylelikle eve magnet yapma işi veren firmalar sizinle kolayca iletişim kurabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kulak Çubuğu Doldurma Paketleme başlıklı makalemizde ankara, denizli ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Evde şeker yaparak para kazanmak

Ev Yapımı Şekerleme Satışı Yaparak Para Kazanmak

Evde şekerleme yapıp satarak para kazanmak, kendi işini kurmak isteyenler için harika bir ek iş …

Bir yorum

  1. Bu işi yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super