Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Lif İşi İle Para Kazanın

İşsizliğin artması ve hayat şartlarının ağırlaşması ile birlikte evde ek iş sektörü de hızlı bir büyüme kaydediyor. Günümüzde artan masraflara tek kişinin çalışması ile yetişebilmek mümkün değil. Zira evi kira olan bir kişinin hem kira, hem faturalar ve bir de mutfak masraflarını karşılaması neredeyse imkansız durumda. En düşük kiranın 500 TL olduğunu hesaplarsak ve asgari ücretin de 1300 TL olduğunu hesaba katarsak bir evde bir kişinin çalışması ile bu masrafların altından kalmak imkansız. Hal böyle olunca ev hanımları ve öğrenimine devam eden öğrenciler de sorumluluklarını ihmal etmeden evde yapabilecekleri ek iş imkanları aramaktalar.

Evde yapılabilecek bir çok ek iş imkanı bulunmaktadır. Biz sizler için bu yazımızda evde lif örerek nasıl para kazanılır anlatmaya çalışacağız.

Tek yapmanız gereken renkli ipler ve tığ temin etmek. Ayrıca lif hakkında internet sitelerinden bir çok bilgi edinebilirsiniz. Bir çok site lif yapımı ve lif modelleri hakkında bilgiler sunmaktadır. Bu bilgilerden de faydalanarak çeşit çeşit lifler yapabilir ve bu lifleri çevrenizde bulunan kişilere, çeyizlik eşya satan mağazalara satabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz yaptığınız lifleri semt pazarınızda da satabilmeniz mümkün.

Bunun yanı sıra kendinize açacağınız Facebook sayfası ve Instagram hesabı da liflerinizi daha geniş kitlelere tanıtmak ve satmak konusunda büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Evde lif işi ile ayda 1300-1500 TL arasında para kazanmanız mümkün. Ancak unutmamalısınız ki bu geliri elde etmek için düzenli ve istikrarlı çalışmanız şart.

Eve Lif İşi Veren Firmalar 2017

Evde yaptığınız lifleri kendiniz satabileceğiniz gibi dilerseniz bu işi veren firmalar ile iletişime geçerek firmalar ile çalışabilirsiniz. Bu sayede müşteri arama zahmetinden de kurtulmuş olur ve düzenli para kazanabilirsiniz. Bunun için yazımızın altında göreceğiniz yorum kısmına ad, soyad, yaşadığınız şehir ve mail adresi gibi bilgilerinizi yazmanız yeterli. Bu bilgiler ile eve lif işi veren firmalar sizinle iletişime geçecek ve gerekli olan malzemeleri temin edecektir. Size düşen firmanın sizden istediği işi yine firmanın istediği süre içerisinde teslim etmek. Yaptığınız lifleri teslim ettiğinizde ücreti nakit olarak alabiliyorsunuz.

Eğer sizde evde ek iş olarak lif işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne talebinizi bırakabilirsiniz. Böylelikle eve lif işi veren firmalar sizinle kolayca iletişim kurabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Tesbih İşi İle Ek Gelir başlıklı makalemizde ankara, denizli ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Evde şeker yaparak para kazanmak

Ev Yapımı Şekerleme Satışı Yaparak Para Kazanmak

Evde şekerleme yapıp satarak para kazanmak, kendi işini kurmak isteyenler için harika bir ek iş …

7 yorumlar

  1. Merhaba bu iş için uygunum

  2. Elif yalçınkaya

    Kocaeli ve İstanbul dan iş alabilirim. Ulaşım kolay sağlayabilirim. 5 kişilik ekibimle sorunsuz iş yaparız. Garanti ediyoruz. elif_yalcinkaya_93@hotmail.com ulaşabilirsiniz.

  3. merhaba izmirdeyim işe ihtiyacım var lif işinde usta sayılırım

  4. Lif modelleri tığ ve kasnakla her modeli yapabilirim

  5. Merhaba ben Antalya da oturuyorum bu ise ihtiyacım var.lütfen geri dönerseniz sevinirim şimdiden tesekkurler

  6. Evde lif isi yapabilirim

  7. lif yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super