Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Ihlamur Paketleme İşi İle Para Kazan

Hayat şartlarının ağırlaşması ve işsizlik oranının artması ile evde ek iş sektörü hızla büyümektedir. Bir çok ev hanımı evde ek iş imkanı arıyor ve bu yolla aile bütçesine katkı sağlamaya çalışmaktadır. Artan bu talep ile birlikte bir çok firma evinin bütçesine katkı sağlamak isteyen hanımların çağrılarına kulak veriyor ve evde ek iş imkanı yaratıyorlar. Evde ıhlamur paketleme işi de bu imkanlardan biri.

Peki, “Evde ek iş nasıl yaparım? Evde ek iş ne yapabilirim? Evde ıhlamur paketleme işi nasıl yapılır? Evde ıhlamur paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşılır?” diyorsanız yazımızın devamını okuyarak aklınıza takılan tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Evde Ihlamur Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde ıhlamur paketleme işi veren firmalar gerekli olan malzemelerin tümünü temin ediyorlar. Sizden istenen ıhlamurları sizden istenen ölçüde ve muntazam bir şekilde paketlemek. Eğer bir ayda sizden istenen rakamda paketleme yapabilirseniz ayda 1000 ila 1500 TL kazanabilirsiniz. Kazancınızı katlamak için güvendiğiniz arkadaşlarınız veya komşularınız ile kendi ekibinizi kurabilir ve bu sayede daha fazla para kazanabilirsiniz. Ücret ödemesi firmadan firmaya farklılık gösterebilmektedir. Bazı firmalar ücreti ürün tesliminde elden vermeyi tercih ederken, bazı firmalar ise açacağınız bir banka hesabına aylık olarak yatırmayı tercih edebiliyorlar.

Özellikle kış aylarında olduğumuz ve dolayısıyla artan ıhlamur talebini düşünürsek, Evde ıhlamur paketle işi kış aylarında sizin oldukça yüklü para kazanmanızı sağlayacaktır.

Okulların açılması ile artan masraflarınıza yetişemiyorsanız, Evde Ihlamur Paketleme İşi sizi rahatlatacaktır.

Eğer sizde evde ek iş olarak Ihlamur Paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne talebinizi bırakabilirsiniz. Böylelikle evde Ihlamur Paketleme işi veren firmalar sizinle kolayca iletişim kurabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Yastık Doldurma İşi Yap Para Kazan başlıklı makalemizde ankara, denizli ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Evde şeker yaparak para kazanmak

Ev Yapımı Şekerleme Satışı Yaparak Para Kazanmak

Evde şekerleme yapıp satarak para kazanmak, kendi işini kurmak isteyenler için harika bir ek iş …

3 yorumlar

  1. İstanbuldayım.bende ek iş yaparak para kazanmak istiyorum

  2. Benim için kolay ve zevkli bir iş. Bu işi yapmak istiyorum,haber bekliyorum.saygilar.

  3. bende bilgi almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super