Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Çocuk Bakımı İlanları 2017 Fiyatları

Günümüzde artık bir çok aile karı-koca birlikte çalışarak hayatın yükünü sırtlanıyor ve ailesini geçindirmeye çalışıyorlar. Hal böyle olunca çocuklara bakabilecek bir yardımcıya ihtiyaç duyuluyor. Bu sebeple artık çağımızda çocuk bakıcısı talebi hızla artıyor. Ancak insanlar haklı olarak güvenebilecekleri bakıcı arıyorlar. Bu sebeple evde çocuk bakıcılığı hizmeti veren firmalar ile çalışmayı tercih ediyorlar. Zira bu hizmeti veren firmalar, çalıştıkları kişilerin için, adli sicil kaydı, adres, telefon ve sağlık araştırması gibi her türlü araştırmayı yaparak güvenilir insanlarla çalışmayı tercih ederek evde çocuk bakım hizmeti almak isteyen ailelere güvenilir bakıcıları gönderiyorlar. Eğer sizinde evde yapabileceğiniz bir işe ihtiyacınız varsa; evde çocuk bakım hizmeti veren firmalar ile iletişime geçerek, bu hizmeti almak isteyen aileler ile çalışabilir ve kendi paranızı kendiniz kazanabilirsiniz.

Evde Çocuk Bakım Hizmeti Veren Firmalar

Artık bir çok il ve ilçede evde çocuk bakım hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Google üzerinden yaşadığınız ili yazarak arama yaptığınızda bulunduğunu ilde bulunan ve evde çocuk bakım hizmeti veren firmalara ulaşabilir ve görüşerek iş istediğinizi belirtebilirsiniz.

Firma ile iletişime geçtikten sonra ilgili firma; sizinle ilgili gerekli olan tüm güvenlik tahkikatlarını gerçekleştirecek ve eğer uygunsanız sizinle bir sözleşme imzalayarak hemen size uygun olan evde çocuk bakım işine sizi yönlendirecektir.

Evde çocuk bakım işinde genel olarak ödemeler aylık olarak alınıyor. Ödeme talep etmek için öncelikle piyasayı araştırmanızı ve bu işin minimum ne kadara yapıldığını öğrenmenizde fayda var. Ancak evde çocuk bakım hizmetinin aylık olarak minimum 1300 TL’ye yapıldığını belirtmek isterim. Ayrıca bu işin bir güzel yanı daha var. Yeni kanunlara göre aynı yerde bir aydan fazla çocuk bakım hizmeti verdiğiniz takdirde işverenler, SGK primlerinizi yatırmak zorundalar. Bu sayede hem para kazanacak hem de sağlık hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. Hatta bu işi sürekli yaparak emekli olma şansına sahipsiniz.

Bunun yanı sıra evde çocuk bakımı işini saatlik ücret ile de yapabilirsiniz. Örneğin; aile hafta içi ve günde sadece 5 saat bakmanızı istiyor. Bu durumda ücretinizi saatlik olarak belirlemelisiniz. Genel olarak bir saat çocuk bakımı 10 TL gibi rakamlara yapılmaktadır. 10 TL’den günde 5 saat çocuk baktığınızı düşünürseniz; 5×10=50 TL, yani günde 50 TL, ayda 1000 TL kazanabilirsiniz. Ancak saatlik anlaşmalarınızda SGK talep edemezsiniz.

Eğer sizde evde ek iş olarak çocuk bakım işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne talebinizi bırakabilirsiniz. Böylelikle evde çocuk bakım işi veren firmalar sizinle kolayca iletişim kurabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kokulu Taş Bebek Süsü İşi başlıklı makalemizde ankara, denizli ve eskişehir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Evde şeker yaparak para kazanmak

Ev Yapımı Şekerleme Satışı Yaparak Para Kazanmak

Evde şekerleme yapıp satarak para kazanmak, kendi işini kurmak isteyenler için harika bir ek iş …

Bir yorum

  1. Krej cocuk gelisimi mezunuyum,evimde cocuk bakabilirim is arıyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super