Pazar , Aralık 9 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Evde Ambalaj Lastiği Paketleme

Geçim sıkıntısı çeken ev hanımları, öğrenim giderlerini karşılamak isteyen öğrenciler ve hatta çalışmakta oldukları işlerinden memnun olmayarak farklı bir kazanç kapısı arayan herkesin ilgileneceğini düşündüğüm ‘Evde Ambalaj Lastiği Paketleme İşi‘ ile ayda 1500-1750 TL kazanabilirsiniz.

Artan işsizlik ve ağırlaşan yaşam şartları ile artık bir çok kişi ek kazanç sağlamak için yapabilecekleri evde ek iş bulmanın peşinde. Talep bu denli fazla olunca firmalarda maliyetlerini azaltmak için fason işçi çalıştırmaya başladılar. Bu sayede evde ek iş sektörü her geçen gün hızlı bir büyüme göstermektedir.

Her gün bir yeni iş sahası açılan evde ek iş sektöründe para kazanabileceğiniz yeni bir işten bahsetmek istiyorum. Evde Ambalaj Lastiği Paketleme. Bu işi dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde yapabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki özellikle ev hanımları evlerinden çıkmadan, evini ve çocuklarını ihmal etmeden bu işi yaparak kolaylıkla para kazanabilirler.

Peki Ambalaj Lastiği Paketleme işi nedir? Nasıl yapılır? Bu işi veren firmalara nasıl ulaşılır? Ambalaj lastiği paketleme işi ne kadar kazandırır? Biraz da bunlardan bahsedelim.

Ambalaj Lastiği Paketleme İşi Nedir, Nasıl Yapılır ve Ne Kadar Kazandırır?

Bu işi veren firmalar, ambalaj lastiği, paketleme malzemeleri gibi gerekli olan tüm araç ve gereçleri temin ediyorlar. Daha sonra bu işi nasıl yapacağınıza dair kısa bir bilgilendirme eğitiminden geçiyorsunuz. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken firmanın sizden istediği şekilde ve istediği adette paketleme yapmak. Dikkat etmeniz en önemli nokta ise; firmanın verdiği işi zamanında ve muntazam bir şekilde tamamlayarak teslim etmektir. Böylece firmaların çalışmayı tercih edeceği kişiler arasında yer alabilirsiniz.

Ambalaj Lastiği Paketleme işi ile ayda 1500-1750 TL kazanabilirsiniz. Ancak dilerseniz çevrenizde bulunan kişilerden oluşan 3-4 kişilik bir ekip kurarak kazancınızı 3 ila 4 katına çıkarma şansına sahipsiniz.

Ayrıca yapacağınız işi mesai ciddiyetinde yaptığınız takdirde, yani aynen işe gidiyormuş gibi belirlediğiniz saatte işinizin başına oturarak belirlediğiniz saatte kalktığınızda ciddi bir üretim yapabilirsiniz.

Eğer sizde evde ek iş olarak ambalaj lastiği paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümüne talebinizi bırakabilirsiniz. Böylelikle eve ambalaj lastiği paketleme işi veren firmalar sizinle kolayca iletişim kurabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Ek İş İmkanı Evde Stoper Paketleme başlıklı makalemizde ankara, denizli ve evde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol edin

Evde şeker yaparak para kazanmak

Ev Yapımı Şekerleme Satışı Yaparak Para Kazanmak

Evde şekerleme yapıp satarak para kazanmak, kendi işini kurmak isteyenler için harika bir ek iş …

17 yorumlar

 1. Merhaba. Ben nursel. Bu işi yapmak istiyorm. Geri dönerseniz sevinirim.

 2. Merhaba,
  Balıkesir/Edremit’te ikamet etmekteyim. Evde mandal montajı ambalaj lastiği paketleme işini büyük bir titizlikle ve zamanında sorunsuzca kargolayarak yapabilirim. 3 kişilik ekibim var ve işe çok ihtiyacım var. Tüm vaktimi evde geçirdiğim ve çocuğum da olmadığı için bu işe yoğun konsantre olabileceğimi düşünüyorum. İlgilenir geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.
  İyi günler dilerim.

 3. Merhaba Muğla da yaşıyorum. İşsizim. Üniversitede çocuk okutuyorum. Boş durmaya sevmeyen birisiyim. Elimden he rtürlü iş çıkar pratiğimdir. Paketleme vs. Her türlü işe çok ihtiyacım var. İsterseniz 10 kişilik ekibim hazır.Acil Bana ulaşırsanız çok memnun olurum…

 4. Merhaba Muğla da yaşıyorum. İşsizim. Üniversitede çocuk okutuyorum. Boş durmaya sevmeyen birisiyim. Elimden her türlü iş çıkar pratiğimdir. Paketleme vs. Her türlü işe çok ihtiyacım var. İsterseniz 10 kişilik ekibim hazır.Acil Bana ulaşırsanız çok memnun olurum…

 5. Evde ambalaj lastiği paketleme işi yapmak istiyorum. Başka paketleme işi de yapabilirim.
  Cümleten Saygılar .

 6. Merhaba. Sağlık sorunlarımdan dolayı ayakta uzun süre duramadığım için bir işte çalışamıyorum. Fakat evimizde paketleme işini yapabilecek eli yatkın ve hızlı 3 kişi hazır bulunmakta. Daha fazla derseniz 10 kişi bile bulabilirim. Geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

 7. merhaba izmirdeyim bu işe çok ihtiyacım var

 8. Bu işi evimde yapmak istiyorum

 9. Merhaba Duzcede yaşiyorum Bu işi yapmak istiyorum

 10. Merhaba İstanbul Avcılar da oturuyoruz. Öğrenciyiz. İşe ihtiyacımız var. Geri dönüş yaparsanız seviniriz. iremmsevinc@gmail.com

 11. Merhaba, İstanbul Fatih’te yaşıyorum, evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

 12. Fatma Çetinkaya

  Ev Hanımıyım Evde İşe İhtiyacım Var Dönerseniz Sevinirim Ambalaj Lastiği Paketleme İşini Yapmak İstiyorum.

 13. Merhaba ben ankarada yaşıyorum ek iş olarak paketleme işi yapılır vardiyalı sistemde çalıyorum boş zamanım yeterince var iş tekliflerinizi bekliyorum
  Numaram 0551 1367007

 14. Merhabalar bn ramazan İstanbul Bağcılarda oturuyorum her türlü paket işi yapılır. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 15. Merhaba ben fatma kocaeli gebzede oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 16. Izmır karşıyaka öğrenciyim paraya ihtiyacım var boş zamanım da var 2 kişiyiz işimizi sağlıklı yapacağımızın garantisini veriyorum uzbasberitan0@gmail.com

 17. Merhaba Bursa Yıldırım’da ikamet etmekteyim. Bu işi gerçekten istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super