Cuma , Temmuz 6 2018
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Acil Para Kazanmak için Ne Yapmak Lazım?

Ekstra para ihtiyacınız mı var? Acil para kazanmak için bir çözüm yolu mu arıyorsunuz? Evde ek iş yaparak para kazanmak için bir fikriniz yok mu? O zaman acil para kazanma yolları hakkında hazırladığımız bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Kolay yoldan hızlı bir şekilde nasıl para kazanabilirim? sorusu özellikle acil paraya ihtiyacı olan kişilerin araştırdığı konular arasında geliyor. Parayı hızlı bir şekilde kazanmanız gerektiğinde baskı hissedebilirsiniz. Ancak bunun yapılabilmesi için bazı ek kazanç elde etme yöntemleri karşımıza çıkıyor. Bunlar; eşya satmak, evde ek iş yapmak ve gözden kaçan yollarla para bulmaya çalışmaktır. Bu yöntemler uzun vadeli güvenilir olabilir veya olmayabilir. Ancak birkaç saat ya da gün içinde biraz para kazanmanız gerektiğinde, bunlar en iyi ekstra gelir seçeneği olacaktır. İşte acil para kazanmak için yöntemler…

KULLANILMAYAN EŞYALARI SATARAK PARA KAZANMAK

İLGİNÇ ŞEYLER SATARAK PARA KAZANIN

GERİ DÖNÜŞÜMDEN PARA KAZANMA YOLLARI

 

İnternetten acil para kazanmak için ne yapmalıyım sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

İNTERNETTEN PARA KAZANIN

Uygulamalar yoluyla küçük ücretli görevler bulun. Pazarlama görevleri (bir markette ürün tarama gibi) yapmaktan veya daha kapsamlı bir iş (anket doldurmak) yaparak size para ödeyecek çok para kazanma imkanları vardır. Normal işlerde kazanamayacağınız miktarlarda ekstra parayı bu sayede kazanabilirsiniz. Örneğin internette anket doldurarak para kazanma, mobil uygulama test kullanıcılığı yaparak para kazanma veya yeni bir mobil uygulama hakkındaki fikirlerinizi yazılı olarak ya da inceleme videosunu çekerek para kazanma bunlardan sadece bir kaçı. Ancak bu işi yapabilmeniz için sizden kredi kartı bilgileri tedarik etmek isteyen birileri olursa onlardan mutlaka uzak durun. Bunların tek düşüncesi sizi dolandırmaktır.

Online anketleri doldurun. Birçok tüccar, pazarlamalarını iyileştirmenin yollarını bulmak için anket yanıtlarından faydalanıyor. Kullanıcıları ücretsiz çevrimiçi anketlere bağlayan çok sayıda web sitesi var. Bunlar genellikle tüccarlardan bir kaç doları alır, ancak çok az gayret sarf eder ve hızlı ödeme imkânı bulurlar. Kullanıcılar da bu sayede ekstra para kazanma imkanı bulurlar.  Amazon’un Mechanical Turk programı, sorulara cevap verip basit görevleri tamamlayarak çevrim içi para kazanmanın başka bir yoludur. Bununla birlikte, ödeme genelde çok düşüktür, genellikle görev başına sadece birkaç kuruş’dur.

Kendi işimi kurarak para kazanmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki ek iş fikirleri size ekstra kazanç konusunda yardımcı olacaktır.

TEK BAŞINIZA EK İŞ YAPARAK PARA KAZANIN

Gündelik işler yapın. İnsanlar geçim sıkıntısı ve parasızlık nedeniyle para kazanmanın yolları üzerine kafa yormaya başladılar. Düşündükçe de birbirinden ilginç iş fikirleri ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan birisi de gündelik işler. Acil para kazanmak konusunda geçici bir kazanç yöntemi olsa da bugünlerde bu şekilde çalışarak para kazanan binlerce insan var. Gündelik iş bulmak için geçici iş konusunda uzman istihdam büroları bulunmaktadır. Bu bürolar ek iş yapmak isteyenler ile ek iş veren firmalar arasında bir köprü kurarak her iki tarafın anlaşmasını ve birbirleriyle iş bağlantısı kurmasını sağlıyor. Gündelik işler arasında; inşaatta çalışmak, bahçıvan, ev temizliği, araba yıkama, taşıma ve paketleme gibi işler yer alıyor.

Evcil hayvanlarla ilgilenin. Şehir dışına çıkacak olan bir arkadaşınızı bulun ve gittiklerinde evcil hayvanları ile ilgileneceğinizi söyleyin. Bunun karşılığında da cüzi bir ücret talep edin. Bu yöntem özellikle tatil bölgelerinde tercih edilmektedir. Tatilciler, eğlenceye gittiklerinde ya da denize yüzmek için girdiklerinde evcil hayvanlarının yalnız kalmasını istemezler. Bu nedenle onlara bakacak birilerine ihtiyaç duyarlar. Hatta bazı tatil beldelerinde evcil hayvan otelleri bile bulunmaktadır.

Köpek bakıcısı olun. Köpek sahipleri her ne kadar onlarla aile gibi olsalar da işleriyle fazla meşgul olan kişiler, pek fazla zaman ayıramadıklarından şikayetçi olurlar. Bu sebeple köpeklerine bakacak birilerine ihtiyaç duyarlar. Köpek bakıcılığı yapan insanlar günlük olarak 50 – 100 TL para kazanabiliyorlar. Bu iş ABD’de öyle ilerlemiş ki aynı anda 5-6 köpeğe birden bakan, onlarla dışarıya çıkıp yürüyüş yapan yüzlerce köpek bakıcısı bulunuyor.

Çocuk bakıcısı olun. Bebek bakımı, her yerde ekstra para kazanmanın yaygın bir yoludur. Bir bebek bakıcısına ihtiyaç duyan insanlarla bağlantı kurmanızı sağlayacak profesyonel bürolar bulabilirsiniz. Bebek veya çocuk bakıcılığı yapmak isteyen kişilerde ilk olarak deneyim aranmaktadır. Ayrıca güvenilir bir kişi olmanız gerekir. Zira anne ve babalar size canlarını emanet edecekler ve gözlerinin arkasında kalmadığını hissettirmelisiniz. Evde bebek bakımı işi ile para kazanmak yazımızı mutlaka okuyun.

Özel taksi şoförü olun.

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde ticari ve özel taksiler en çok kullanılan ulaşım araçları arasında geliyor. Uber gibi şirketler, sürücülerle gezintiye ihtiyaç duyan ve bunun karşılığında para ödemek isteyen insanlarla bağlantı kurulmasına aracılık ediyor. Bu fırsatı hızlı bir şekilde değerlendirmek için bir araba sahibi olmalısınız, geçerli bir ehliyete sahip olmanız ve diğer yasal yeterlilikleri karşılamanız gerekir. İlk başlarda bu tür bir işte acemilik çekeceğiniz için kazanacağınız para size az gelebilir. Ancak hizmet verdiğiniz müşterileri memnun ettikçe ve diğer müşteriler tarafından tercih edildikçe daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Acil para kazanma yolları ile ilgili yeni yazılarımızdan haberdar olmak için EvdenEkİsEkGelir Facebook ve EvdeEkİsEkGelir Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Online Oyun Oynayarak Para Kazanmak Artık Hayal Değil başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kontrol edin

İstiridye Mantarı Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır, Ne Kadar Para Kazanılır?

İstiridye Mantarı Yetiştiriciliği ile Para Kazanmak Çok Kolay

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için yeni bir iş fırsatı daha doğdu. Evde …

Bir yorum

  1. Bu tür işlerde tecrübeli 5 kişilik ekibim var Rize de öğrenciyiz ulaşabilirsiniz…
    İletişim: Capoera56@hotmail.com
    No: 05350344033

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super